Apartmány BEST I - pokyny pre príchod

Ubytovacie zariadenie Apartmány BEST I nemá 24-hodinovú recepciu, personál sa v ubytovacom zariadení zdržiava len pri plnení svojich služobných povinností (čo je max. niekoľko hodín denne). Ubytovateľa (zodpovednú osobu) je potrebné pred príchodom (cca 15 min.) kontaktovať telefonicky na niektorom z nasledujúcich telefónnych čísiel:

Slušňák Jaroslav      +421  948  785 968
Slušňáková Jana      +421  944  123 069
Slušňáková Elena    +421  915  250 016

Po dohode bude zodpovedná osoba v ubytovacom zariadení hostí očakávať.

Adresa ubytovacieho zariadenia:   Bešeňová  č. 63
(od kostola smerom k termalparku, vedľa Bistra Smrek)
Poloha:     GPS:  49°06’01.1″ N 19°26’30.4″ E        GPS: N 49.100317, E 19.441784  

Hosť, ktorý má platnú rezerváciu, sa môže v tomto ubytovacom zariadení ubytovať aj sám, t.j. bez prítomnosti ubytovateľa (avšak len po predchádzajúcej dohode s ubytovateľom). Môže tak urobiť v deň príchodu, a to v akomkoľvek čase po 14.00 hodine.

Príchod a ubytovanie bez prítomnosti ubytovateľa (zodpovednej osoby)

Otvorenie hlavnej brány

Ak je hlavná brána zatvorená, vojdite do dvora cez malú bránu – otočte guľu na bráne vľavo a vojdite.

Ak ste od ubytovateľa získali prístupový kód, veľkú bránu môžete otvoriť zadaním kódu na klávesnici, ktorá sa nachádza na stĺpiku vedľa malej brány (zo strany dvora). Ak nemáte kód, bránu si otvoríte neskôr diaľkovým ovládačom. Automobil odstavte vpravo, a to tak, že uplatníte šikmé státie.

Otvorenie apartmánu

Vyhľadajte rezervovaný apartmán – apartmány č. 1 a 3 sa nachádzajú na prízemí, apartmány 2 a 4 sú na poschodí. Otvorte apartmán pomocou prístupového kódu (ak ho máte) – zadajte kód a potiahnite vstupné dvere k sebe a potom do vnútra (do 3 sekúnd). Ak sa kľúče od apartmánu nachádzajú v zámku vo dverách, môžete ich na vstup použiť.

Kľúče od apartmánu obsahujú aj diaľkové ovládanie od hlavnej brány objektu – ak je zatvorená a potrebujete ju otvoriť, pristúpte k bráne a stlačte tlačidlo “A” (hlavná brána sa otvorí). Zatvoriť hlavnú bránu je možné opätovným stlačením tlačidla “A”.

Upozornenie !
Vstupné dvere do apartmánu nemajú z vonkajšej strany kľučku, ale len tzv. guľu – dávajte pozor, aby ste sa nezabuchli.

Ubytovanie

V apartmáne sa nachádzajú pokyny Základné informácie pre ubytovaných hostí – hneď po ubytovaní si ich pozorne prečítajte. Následne vyplňte tlačivo Hlásenie pobytu a telefonicky informujte ubytovateľa o svojom príchode. V prípade, že sa ubytujete po 22:00 hodine, kontaktujte ubytovateľa až nasledujúci deň – po vzájomnej dohode dokončíte proces spojený s príchodom.

Verzia pre tlač

Pokyny pre príchod a ubytovanie si je možné stiahnuť alebo vytlačiť z nasledovného dokumentu:
Best1-AutoCheckIn-SK.pdf.